Prefabrikert desltrømløsning for lavtemperert anlegg. MC 2Xp magnetfilter ifra ADEY og filterhus for filterpatron satt i serie. MC 2Xp filter står først i flow og fanger jernoksid og slam. Deretter vil filterpatron med valgt micron filtrere ikkemagnetiske partikler. Et produkt for både nye og eldre varme/-kjøleanlegg der fokus er å få ned turbiditet, konduktivitet og jerninnhold. I kombinasjon med Vakuumavgasser er dette et genialt produkt med høy kapasitet på både magentstav og filterpatron.
Demoglass med sterk magnet som inneholder "jernoksid" Et produkt som benyttes for å vise kunder hva som skjeer ved fangst av Jernoksid med et magnetfilter.
Produktnr.: 6035
Prisforespørsel
Takk for din henvendelse!
Vi har mottatt din forespørsel, og vil behandle den så raskt vi kan.
Du hører fra oss innen kort tid!
Ta kontakt med oss hvis du lurer på noe. Tlf. 69 23 44 00 / post@canes.no
Sesjonen din har nå utløpt. Vennligst klikk "OK" for å oppdatere siden og unngå tap av eventuelle ikke-lagrede data. Dersom du var logget inn, må du nå logge inn på nytt.